VšĮ „Prienai“

„Food House“

Picerija

Kontaktai

Darbo laikas:
I 11:00 — 22:00
II 11:00 — 22:00
III 11:00 — 22:00
IV 11:00 — 22:00
V 11:00 — 23:00
VI 11:00 — 23:00
VII 11:00 — 22:00

Greitojo maisto restoranas įsikūręs pačiame Prienų miesto centre. Čia galite paskanauti įvairių sušių ir picų, o vietoje pasimėgauti jautienos kepsniu keptu ant lavos akmens.

Virtuvė

Europietiška

Meniu

Maistas išsinešimui
Pristatymas į namus

Atsiliepimai

Komentuoti
 • GG
  GG
  2023-09-28

  Paskambinome užsisakyti maisto. Užsakymą (Gira, batatų bulvytės, 3 burgeriai, 2 vienodi sushi rinkiniai ir 1 sushi ne rinkinys) padavėja pakartojo ir viskas atitiko. Atvažiavus į vietą valgyti, burgeriai atitiko, bet vietoj batatų buvo pagaminta paprastos bulvytės ir atnešė du skirtingus sushi rinkinius. Personalui pasakėme, kad neatitinka. Moteris pasakė “Jūs nesakėte, kad du vienodi rinkiniai ir babatų mes neturime meniu išvis. Sushi galime pagaminti iš naujo arba padaryti nuolaidą paruoštam rinkiniui”. Gerai, sutikome suvalgyti, nenorėjome gaišti laiko laukdami. Bet kodėl telefonu pokalbio metu nebuvo informuota, jog batatų neturi? Nežinau. Viena mintis, kad nežino personalas kas yra meniu. Priėjus sąskaitą susimokėti ir paklausus, kodėl nepadarė nuoaidos, atsakė “Sistemoj jau buvo įmušta, neina pakeisti. Kitą kartą”. Kasoje vedė skaičius, tačiau jau buvo viskas paruošta? Įdomiai. Kito karto tikrai nebus. :) Maistas ne itin patiko, nerekomenduoju. Norint skaniai pavalgyti vertėtų rinktis kitą vietą. Ačiū!

 • Zi
  Zita
  2023-08-31

  Restoranas neblogas. Tik kaip toki darba dirbant nederetu kiekviena vaikina kalbinti ir klausineti asmeniniu dalykai (vardo, pavardes ir panasiu daliku) :) padavejos vardas Akvile

 • Zi
  Zita
  2023-08-31

  Restoranas neblogas. Tik kaip toki darba dirbant nederetu kiekviena vaikina kalbinti ir klausineti asmeniniu dalykai (vardo, pavardes ir panasiu daliku) :)

 • Sn
  Snaige
  2022-11-18

  Kaip greito maisto restoranui tai labai toli iki tokio pavadinimo. Valgyti du kart atnešta žalia ,,traškią “vištiena ne tik kad nenormalu,bet dar ir su kokiom padavėjom,kurios ne tik kad ne mandagios,be šypsenos,o dar ir įžūlios,ypač šviesi mergina. Ši užkandine vadinama restoranu dar ir apipelejus visa,atkreipkit dėmesį ne tik kas prieš akis,bet ir už savęs….