VšĮ „Prienai“

Norintiems tapti nuolaidų teikėjais

Gerbiami Prienų rajono verslininkai,

nuo 2022 m. Prienuose bus įvedama Prieniečio kortelė. Maloniai kviečiame Jus prisidėti prie Prieniečio kortelės egzistencijos. Šios kortelės tikslas – paskatinti vietinius gyventojus aktyviau naudotis paslaugomis bei įsigyti prekių palankesnėmis sąlygomis.

Ši kortelė bus išduodama tik Prienų rajone gyvenamąją vietą deklaravusiems asmenims ir suteiks galimybę tam tikras paslaugas ar prekes gauti su nuolaida.

Kokią naudą gaus nuolaidų teikėjai? Visų pirma, tai bus puiki nemokama reklama Jūsų verslui, nes VšĮ „Prienai“ nuolat atnaujins ir skelbs informaciją apie nuolaidų teikėjus bei jų siūlomas paslaugas ar prekes savo internetiniame puslapyje. Informacija bus skelbiama ir socialiniuose tinkluose, vėliau planuojama ir spausdintinė versija tiems, kuriems informacinės technologijos yra neprieinamos. Taip pat numatomas naujienlaiškis, kuris praneš apie naujas akcijas, renginius ir geresnes sąlygas kortelės turėtojams.

Norint tapti nuolaidų teikėju, užtenka suteikti vos keletą nuolaidų tam tikrai paslaugų ar produktų kategorijai, nuolaidos gali būti ir trumpalaikės (mėnesiui, trims ir t.t.). Tai puiki galimybė paskatinti vietinius naudotis Jūsų paslaugomis darbo dienomis (suteikiant nuolaidą tik d. d.) arba pritraukti klientus siūlant tam tikromis valandomis pigesnę kavą.

Užpildykite FORMĄ, pasirašykite ir atsiųskite ją el. p. [email protected]

Dėl papildomos informacijos kreipkitės:
El. p. [email protected]
Tel. +370 602 87027