VšĮ „Prienai“

„Ką regiJonas?“ – Prienų sėkmės istorija

Rugsėjo 26-ąją Prienuose svečiavosi Centrinės projektų valdymo agentūros įgyvendinamas komunikacijos projektas „Ką regiJonas?“

Projekto įgyvendintojai Prienuose lankėsi ieškodami atsakymų į klausimus: kokie Prienai buvo prieš penkerius metus, kokie yra dabar, kokia jų ateitis, ar miestas ir rajonas keičiasi, ar jis patrauklus investuotojams, ar čia grįžta jauni žmonės, ar Prienuose gera gyventi, dirbti, auginti vaikus.

Pokalbius apie Prienus, pradėjo Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas Beržyno parko erdvėje vaikštinėjant Nemuno pakrante. Pristatė sėkmingiausius projektus. TV ir radijo laidų vedėjas, muzikos prodiuseris Jonas Nainys, vaikštinėdamas kartu su savo šuniuku Bruno, kalbino prieniškius, užsuko į Prienų r. savivaldybės socialinių paslaugų centrą, kur pasitiko direktorė Aurelija Urbonienė. Aprodė naujai įrengtas centro patalpas, pristatė veiklas. Beržyno parke susitiko su Prienų krašto himno autoriumi visuomenininku Jurgiu Montvila, išgirdo jo sėkmės istoriją.

Kaip sakė Centrinės projektų valdymo agentūros komunikacijos specialistas Žilvinas Kačiuška, Lietuvos regionuose įgyvendinama labai daug infrastruktūrinių projektų, tačiau apie juos mažai kalbama. Todėl ir sumanytas šis komunikacijos projektas, parodysiantis, kokie projektai įgyvendinti, kaip jų dėka keičiasi regionai, kaip jie tampa patrauklūs gyventi, kurti šeimas, auginti vaikus, dirbti, investuoti. Šio projekto metu bus parodytos penkių miestų sėkmės istorijos. Džiugu, kad vieni iš sėkmingųjų esame mes – Prienai.

Projektas viešinamas portale ,,Delfi”.

Atsiliepimai

Komentuoti